est
Tellija ABC

Hinnapäring ja tellimine
1. Küsi igale tööle hinda meie müügijuhilt.
2. Tellimine toimub tellimiskirja ja hinnapakkumise alusel.
3. Failid kujundusega saab meile tuua andmekandjal (CD, DVD), saata e-maili teel aadressile myyk@pressmaster.ee või tõsta ftp serverisse aadressile ftp://kasutaja@217.159.142.106

4. Ftp serveri kasutajanime ja passwordi saate meie käest. Samal ajal teavitada sellest ka teid teenindavat projektijuhti, kui olete oma failid serverisse üles pannud.

5. Kindlasti oleks parem saata oma tööd pdf-ina või printfailina (töökindlam ja odavam).
6. Samas võib esitada ka kujundusfaile (dokumentfaile). Sel juhul peab jälgima, et oleks lisatud kõik kasutatud fondid, pildid jms. Sobivad kõik enimkasutatavad küljendus- ja kujundusprogrammid nii PC kui MACi jaoks (PageMaker, Freehand, QuarkXPress, Corel Draw, Adobe Illustrator).
HOIATUS! Microsofti tarkvara (Word, Excel, Powerpoint, Publisher) ei ole mõeldud trükiettevalmistuseks ja nendes programmides tehtud algmaterjali me ei aktsepteeri.

PDF ja komposiit-PostScript failid
1. Ennekõike eelistame saada oma kliendilt tööd failina, ja parimaks lahenduseks oleks komposiit-PDF või selle toorikuna käsitletav komposiit-PostScript- ehk printfail. Sobivad kõik üldtunnustatud printeridraiverid.
Soovime, et te jälgiksite oma tööd ette valmistades järgmisi punkte:
- dokumendipõhi määrake oma töö nn "puhta" mõõdu järgi, lõikevaru (ületrükk) lisage 3-5 mm. Ärge unustage printfaili tegemisel lisamast lõikevaru ka printfaili mõõdule. Lõikevaru suurus ja töö puhas mõõt võiks olla märgitud failinimes. Lehekülgede järjekorda ei tohi segi ajada ja suvalisi lehekülgi ei tohi omavahel kokku panna.
- Kõik lõike- ja kokkupaneku märgid lisame meie.
- Palume nimetada oma faile lihtsalt ja arusaadavalt ning võimalusel ka kuidagi konkreetse tööga seonduvalt.

Proovitrükk ja digiproof (Sherpa 24M)
1. Selleks et vältida võimalikke vigu trükisel (disain, küljendus, tekst jne.), soovitame kontrollida üle proovitrükk, mis prinditakse otse failist enne trükiplaadi valmistamist ja on kliendile tasuta. Proovitrükk on madala resolutsiooniga ja ei sobi värvitasakaalu kontrolliks.
2. Värvitasakaalu kontrollimiseks on mõeldud digiproof (sublimatsioon), mille värvitoonid on lähedased klassikalisele kromaliinile ja ka trükitud poognale. Digiproof tuleb tellida töö tellimisprotsessis vastavalt hinnakirjale.
HOIATUS! Värvitasakaalu hindamiseks ära usalda arvutiekraani!

Makett
1. Iga tellimusega palume võimalusel saata meile ka makett. Maketi olemasolu on äärmiselt vajalik, kuna ainult makett võimaldab reaalselt kontrollida trükise vastavust soovituga. Makett peab olema kokku volditud nii nagu soovitav lõpptulemus.
2. Juhul kui maketti ei ole tellimusega koos esitatud, ei vastuta Pressmaster maketi puudumisest põhjustatud viõimalike vigade eest.

Digiproof (sublimatsioon): 300 kr/A3

Kui midagi jäi selgusetuks, siis küsi kindlasti üle.

 
  Intranet  
   
   
   
  Unustasid salasõna  
  Registreeri  
OÜ Pressmaster | Sisukord
website by