est
Ettevõttest

Pressmaster on pikaajalise ajaloo ja traditsioonidega trüki- ja pakendilahendusi müüv ettevõte. Meie järjepidevus ja legend ulatub tagasi aastasse 1940 mil loodi ETK trükikoda. Juba sel ajal tegeleti pakkematerjalide ja erinevate trükiste tootmisega. Tänaseks oleme üks suurimaid pakendilahenduste pakkujaid toiduaine- ja ravimitööstustele kogu Baltikumis.

Meie erisus ja tugevus põhineb kolmel terviklikult väljaarendatud kompetentsil.

Pakendite hanke täislahendus - Töötame välja tootmis- ja kaubandusettevõtetele efektiivseima pakendite hanke mudeli. Meie kompetentsi kuuluvad kartongist pakendid, palstik taara ja kaubaalused, etiketid jm. pakendiga seotud tooted. Vastavalt vajadustele kasutame siin ka spetsiifilisi allhankijaid.

Pakenditööstus - kartongist pakendite tootmisele spetsialiseerunud meeskond, kes nõustab, töötab välja ja teostab ka kõige keerulisemaid lahendusi kliendile võimalikult efektiivsel moel. Üsna suure osa trükistest moodustavad ka erinevad reklaammaterjalid.

Tagastatava ja taaskasutatava pakendamise täislahendused - esindame Eesti turul maailma üht suuremat plastik pakendisüsteemide tootjat Schoeller Arca Systems.

Toodete müük - plastik kaubaalused, kastid, võrekonteinerid, ratasalused jpm.

Toodete pooling - renditeenus, korje, pesemine, hooldus jpm.

Lisaks töötavad meie insenerid välja efektiivseima kuju ja materjaliga lahenduse, mis võtab minimaalselt ruumi, on effektne riiulil ja madala omahinnaga teostatav.

Meie eesmärgiks on pakkuda kliendile tõelist teadmist ja kogemust kogu meie valdkonna teenuste ahelas. Alates kliendi vajadustest, tootmise võimalustest, logistika efektiivsusest, kaubanduse eripäradest ja toote disainist saame pakkuda teile parima lahenduse. Võta meiega ühendust myyk@pressmaster.ee või helista meie kontakttelefonile.

 
  Intranet  
   
   
   
  Unustasid salasõna  
  Registreeri  
OÜ Pressmaster | Sisukord
website by